Johnny English - Výuka angličtiny Zlín

O mně

 

Vítejte na stránkách Jana Kopčila, který se věnuje výuce Angličtiny ve Zlíně,

zajištuji kvalifikovanou výuku angličtiny ( Slezská Univerzita - Angličtina pro školskou praxi, Cambridge Certificate CAE) ve Zlíně, opírajíce se o letité zkušenosti a množství spokojených studentů. V každém typu kurzu kladu důraz na konverzaci, hovorovou angličtinu, reálné životní situace a individuální potřeby jednotlivce. První hodina je vždy zdarma a během ní změřím reálnou úroveň studenta, abychom společně nastavili kurz co nejefektivnějším způsobem. Studijní materiály dodám zdarma v elektronické podobě. Cena je 400 Kč/60 min, v průběhu školního roku jsou účtovány i ty hodiny, které jsou studenstvem zrušeny ( pokud kurzy pokračují i přes léto, tato podmínka odpadá.) Studenty vyučuji ve svých prostorách a nebo přímo ve firmách.

Mám letité zkušenosti s:
- firemní výukou ( přímo na pracovišti, skupinky o 4 až 10 studentech)
- pomaturitní studium - až 17 adolescentů ve třídě
- docházkové kurzy na všech základních úrovních a všech věkových kategorií
- konverzační kurzy
- kurzy obchodní angličtiny
- přípravné kurzy k mezinárodně uznávaným jazykovým certifikátům, především FCE a CAE
- dětské kurzy a kurzy pro teenagery
- organizace jazykových pobytových táborů pro děti a teenagery
- příprava ke státním maturitám
- prachobyčejné doučování

Na spolupráci s Vámi se těší

Jan Kopčil

 

Novinky

Individuální výuka angličtiny Zlín, říjen 2015

Ještě stále je k dispozici několik volných časů, a to především v ranních a dopoledních časech. Na spolupráci s Vámi se těší Honza Kopčil.

Výuka AJ ve Zlíně, Září 2014

Aktuálně je k dispozici už jen několik málo volných časů v nově vznikajícím rozvrhu, a to především v dopoledních časech určených pro individuální výuku nebo výuku ve dvojicích. Pro více informací pište na ( This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ).

Výuka AJ aktuálně / Březen 2014

Aktuálně jsou k dispozici volné časy, pokud jde o individuální výuku angličtiny ve Zlíně a taktéž pro firemní výuku přímo na pracovišti. Na spolupráci se těší Honza Kopčil

Výuka Angličtiny aktuálně/ září 2013

Pokud jde o výuku Angličtiny ve Zlíně, tak v tuto chvíli zůstávají k dispozici jen některé ranní a dopolední časy, a to pouze pro individuální výuku. Kapacita v kurzech je již naplněna. Děkuji. Pěkně zdraví Honza K. :)

Aktuálně překládáme

Jenom v  tomto měsíci jsme pro Vás překládali se soudním ověřením výpisy z obchodního rejstříku, živnostenské listy, osobní doklady a doklady o vzdělání  do Ukrajinštiny, Ruštiny a Srbštiny. Také jsme dokončili rozsáhlý překlad titulků španělské telenovely do 5  jazyků (včetně Katalánštiny). A aktuálně překládáme portfolio produktů jedné francouzské firmy, která se chystá vstoupit na čestý trh.

Facebook